Kontakt 2019-11-25T14:09:35+00:00
Müügikoht ARNOLD – Soola 10, Tartu 

AS Eesti Leivatööstus; Reg. kood: 10020297; KMKR nr: EE100461154

Lahtioleku ajad: E-R 8:00-17:00; L 8:00-16:00; P 8:00-15:00; Pühade ajal suletud! Vabandame.
Telefon: 734 0079; 527 4306
E-post: turg@eestileib.ee
Eesti Leivatööstus esinduspood– Ringtee 2A, Tartu

AS Eesti Leivatööstus; Reg. kood: 10020297; KMKR nr: EE100461154

Lahtioleku ajad: E-R 07:30 -19:00 L,P 9:00-16:00; Pühade ajal suletud! Vabandame.
Telefon: 5886 5161
E-post: tartu@perfecto.ee
PERFECTO CAFÉ – Ringtee 2A, Tartu

AS Eesti Leivatööstus; Reg. kood: 10020297; KMKR nr: EE100461154

Lahtioleku ajad: E-R 07:30 -19:00 L,P 9:00-16:00; Pühade ajal suletud! Vabandame.
Telefon 5886 5161
E-post: tartu@perfecto.ee

Otsid tööd? Kliki siia ja jäta meile oma CV!
Kontaktid
Mai Linnas Tegevjuht 736 2157 mai.linnas@eestileib.ee
Hannes Mootse Tootmisjuht 503 4510 hannes.mootse@eestileib.ee
Henri Kriisa Turundusjuht 5873 3338 henri.kriisa@eestileib.ee
Romet Käärik Finantskontroller 5564 7 161 romet.kaarik@eestileib.ee
Monika Jurs Personalijuht 736 2157 monika.jurs@eestileib.ee
Meeli Solovjov Ostujuht 51 999 398 meeli.solovjov@eestileib.ee
Aldri Mikk Ekspordijuht +49 152 3665 1206/+372 555 747 63 aldri.mikk@eestileib.ee
Riina Raudla Logistikajuht 730 7007 riina.raudla@eestileib.ee
Liina Mälgand Kvaliteedijuht 5322 6050 liina.malgand@eestileib.ee
Tiina Unt Pearaamatupidaja 736 2160 tiina.unt@eestileib.ee
Müügiosakond
Pavel Sander Müügiosakonna juht 503 6878 pavel.sander@eestileib.ee
Egne Rebel Müügijuht (Tallinn, Harjumaa)
5898 1987
egne.rebel@eestileib.ee
Tanel Kull Horeca müügijuht (Tallinn ja Harjumaa) 5885 5775 tanel.kull@eestileib.ee
Helina Gross Müügijuht (Tallinn, Harjumaa, Raplamaa) 5199 9966 helina.gross@eestileib.ee
Seidy Rettau Müügijuht (Tartu-, Põlva-, Võru- ja Valgamaa) 5885 9117 seidy.rettau@eestileib.ee
Liisa Kail Müügiesindaja (Tartu ja Lõuna-Eesti) 503 4512 liisa.kail@eestileib.ee
Marju Reismann Müügiesindaja (Järvamaa, Viljandimaa ja Jõgevamaa) 5196 1111 marju.reismann@eestileib.ee
Tanel Kämbre Müügiesindaja (Läänemaa,Pärnumaa ja Saared) 5873 8883 tanel.kambre@eestileib.ee
Inna Spelman Müügiesindaja (Ida- ja Lääne -Virumaa) 5873 3339 inna.spelman@eestileib.ee
Kristiine Pajussaar Müügiesindaja (Saare- ja Hiiumaa) 5858 3376 kristiine.pajussaar@eestileib.ee
Kaja Raudmaa Müügisekretär 730 7000 tellimine@eestileib.ee
Kaidi Vengerfeldt Müügisekretär 730 7000 tellimine@eestileib.ee
Merle Kirs Müügisekretär 730 7000 tellimine@eestileib.ee
Merit Oolo Müügisekretär 730 7000 tellimine@eestileib.ee
Piret Toom Müügiassistent 736 2161 piret.toom@eestileib.ee

Save