Kasutajatingimused 2018-01-08T11:59:27+00:00

Eesti Leivatööstuse e-poe kasutajatingimused

 1. Tellimus tuleb esitada vähemalt 2 tööpäeva enne tellimuse kättesaamise päeva.
 2. Tellimuse esitamisel järgi alltoodud protseduuri:
 • Vali soovitud toode lisades see ostukorvi.
 • Lisa ostukorvi kõik soovitud tooted. Kogu ostukorvi sisu saad kontrollida ning soovi korral muuta vajutades nuppu „LISA KORVI“ või kasutades üleval menüüribal olevat ostukorvi tähist.
 • Kui kõik soovitud tooted on valitud, siis edasi liikumiseks vajuta ostukorvis nuppu „MINE KASSASSE”.
 • Sisesta andmed. Tärniga tähistatud andmete sisestamine on kohustuslik.
 • Vali rippmenüüst tarnepunkt, kust soovid toote kätte saada ning kättesaamise aeg (tarnekuupäev). Tarnekuupäeva järel olevas aknas klikates avaneb kalender, kust saad valida sobiva kuupäeva, millal soovid toote kätte saada. Päevad, mil antud tarnepunkti toimub Eesti Leivatööstuse toodete tarne, on kalendris kirjas klikitava halli taustaga. Mitteaktiivsetel valge taustaga kuupäevadel antud kauplusesse Eesti Leivatööstuse toodete tarnet ei toimu ning selleks päevaks sinna tarnepunkti tooteid tellida ei saa.
 • Tarnepunktide valik on järgmine: Eesti Leivatööstuse müügipunktid: Arnold (Soola 10, Tartu); Lennart (Ringtee 2, Tartu); Toomas (Noorteväljak 3, Pärnu) ning Olerexi tankla kauplused: Olerex Tammsaare/Laki (Laki 29, Tallinn); Olerex Harkujärve (Paldiski mnt 150, Harkujärve küla); Olerex Põltsamaaa (Puhu rist, Põltsamaa); Olerex Jõgeva (Estakaadi 1, Jõgeva); Olerex Viljandi (Metsküla tee 9, Viljandi); Olerex Aovere (Aovere, Tartu vald); Olerex Sillamäe (Tallinna mnt 9, Sillamäe); Olerex Võru (Tallinna mnt 38, Võru); Olerex Põlva (Tartu mnt 1B, Põlva); Olerex Märjamaa (Orgita küla, Märjamaa); Olerex Lihula (Alaküla tee 22, Lihula vald); Olerex Kuressaare (Tallinna 84, Kuressaare); Olerex Viimsi (Muuli tee 2/Ranna tee 15, Miiduranna küla, Viimsi); Olerex Jõelähtme (Kivisilla tee 1, Jõelähtme); Olerex Aseri (Aia 2, Aseri vald).
 • Vali makseviis – kas SEB Pangalink või Swedbank Pangalink.
 • Tutvu ja nõustu käesolevate Eesti Leivatööstuse e-poe tingimustega lisades märge vastavasse kasti.
 • Tellimuse kinnitamiseks vajuta nuppu „ESITA TELLIMUS“.
 • Valides makseviisina tasumise pangalingi kaudu, suunatakse Teid automaatselt valitud panga veebikeskkonda. NB! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „TAGASI KAUPMEHE JUURDE“. Vastasel juhul Teie tellimust ei kinnitata ning seda ei suunata täitmisele.
 • Tellimuse korrektsel vormistamisel ilmub ekraanile teave tellimuse kinnitamise kohta, samuti saadetakse Teile vastav kinnitus Teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui Teile e-posti teel kinnitust ei tulnud, siis helistage palun lisainfo saamiseks tööpäeviti telefonil 7 307 000.
 1. Tellimust on võimalik tühistada või muuta tellimuse täitmise päevale eelneva päeva hommikul kuni kella 08:00-ni. Tellimuse tühistamiseks või muutmiseks helistage palun numbril 7 307 000. Ettemakstud tellimuse õigeaegse tühistamise korral tagastatakse Teile tasutud summa 14 päeva jooksul.
 2. Kauba hind on tellimuse esitamisel kehtiv (e-poes kuvatud) kauba hind. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 3. Kauba eest tasutakse ettemaksuna tellimuse esitamisel valitud pangalingi kaudu.
 4. Tellimus loetakse esitatuks ning suunatakse täitmisele kui see on lõpuni vormistatud ning ekraanile kuvatakse teave tellimuse kinnitamise kohta.
 5. Tellimus täidetakse st kaup on võimalik valitud kauplusest/tarnepunktist kätte saada kättesaamise päeval alates kella 12:00-st.
 6. Tellitud tooteid hoitakse kaupluses kättesaamise päeval ning ka järgneval päeval kuni kaupluse sulgemiseni. Kui klient ei tule kaubale järele siis raha kauba eest kliendile ei tagastata.
 7. Kaup antakse kliendile üle Olerexi tankla kaupluses või Eesti Leivatööstuse müügipunktis. Tellimuse kättesaamiseks tuleb esitada tellimuse kinnitus või tellija nimi.
 8. Üleantud kauba vastavust tellimusele tuleb kontrollida kauplusest lahkumata. Hilisemaid kauba osas esitatud pretensioone ei rahuldata.
 9. Koos kaubaga edastatakse kliendile arve, millel kajastub muuhulgas tellimuse number, üleantud kauba kogus ja tasutud summa.
 10. Isikuandmete töötlemise kord:
 • Kliendi poolt tellimuse esitamisel avaldatud isikuandmete (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress) töötlejaks on AS Eesti Leivatööstus (Ringtee 2, 51013 Tartu, registrikood 10020297).
 • Andmetöötluse eesmärgiks on esitatud tellimuse täitmine.
 • Isikuandmeid ei edastata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.
 • Teil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist, sulgemist või kustutamist, v.a. juhul kui seadus sätestab teisiti.
 • Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Teil õigus saata meile e-kiri aadressil info@eestileib.ee või helistada numbril 7 362 157.