Ettevõttest 2018-05-29T15:14:29+00:00

ETTEVÕTTE TUTVUSTUS

Eesti Leivatööstus on üks suurematest ainult Eesti kapitalil põhinev traditsiooniliste pagari- ja kondiitri-toodete valmistaja. Meie tootevalikust leiab 5 erinevat tootegruppi – leiva-saiatooted (leivad,  saiad, sepikud, ciabattad), rikastatud pagaritooted (saiakesed, pirukad, kringlid, stritslid), kondiitritooted (tordid, koogid), küpsised (liini- ja käsitöö küpsised) ja pooltooted (taignad, tordipõhjad, (salati)korvikesed). Lisaks on meie tooteportfellis vastavalt hooajale ka mitmed teised tooted, nagu näiteks piparkoogitaigen, looduslike toiduvärvidega piparkoogiglasuurid ning ehtsa vahukoorega vastlakuklid.

Hoolime Eesti inimesest ja tootjast ning kasutame seetõttu oma toodetes võimalikult suures osas eestimaise päritoluga kontrollitud kvaliteediga tooraineid. Tarbija vajadused, soovid ja tervislikkuse printsiibid on aluseks ka meie tootearenduses. Töötame välja ja toome turule üha uusi tooteid, pakkudes sellega tarbijale suuremat valikuvõimalust ja rohkelt uusi maitseelamusi.

Anname oma panuse ka pagari- ja kondiitritööstusega seotud erialade arengusse ning nende jätkusuutlikkuse tagamisse Eestis. Toetame läbi kutseharidusstipendiumi silmapaistva õppetööga ning pagari- ja kondiitritööstuses rakendust leidvate Tartu Kutsehariduskeskuse pagari, kondiitri ning pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia erialade õppureid.

Samuti teeme me heategevuslikku koostööd saatesarjaga „Kodutunne“, aitamaks neid, kes seda tõeliselt vajavad.

Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, pakkudes tarbijale parima kvaliteediga tervislikku pagari- ja kondiitritoodet.

Meie visiooniks on areneda juhtivaks pagari- ja kondiitritoodete tootjaks Eestis.