Ettevõttest 2018-11-16T12:43:11+00:00

ETTEVÕTTE TUTVUSTUS

Eesti Leivatööstus on üks suurematest ainult Eesti kapitalil põhinevatest traditsioonilistest pagari- ja kondiitri-toodete valmistajatest. Meie tootevalikust leiab 5 erinevat tootegruppi – leiva-saiatooted (leivad,  saiad, sepikud, ciabattad), rikastatud pagaritooted (saiakesed, pirukad, kringlid, stritslid), kondiitritooted (tordid, koogid), küpsised (liini- ja käsitöö küpsised) ja pooltooted (taignad, tordipõhjad, (salati)korvikesed). Lisaks on meie tooteportfellis vastavalt hooajale ka mitmed teised tooted, nagu näiteks piparkoogitaigen, looduslike toiduvärvidega piparkoogiglasuurid ning ehtsa vahukoorega vastlakuklid.

Sarnaselt poeemi kauneid sõnu valiva luuletajaga, valime oma küpsetistesse hoolikalt parimaid koostisosi. Luues kunsti, olgu selleks imeline poeem või meelierutav küpsetis, rakendame me oma parimaid isikuomadusi – otsusekindlust, südikust, fantaasiat ning kõige enam ARMASTUST.

 

 

 

MISSIOON

Me ei tee ühtegi järeleandmist  kvaliteedis, püüdes rahuldada ka kõige nõudlikemate tarbijate ootusi.  Väärtustades puhast ja  kodumaist toorainet muudame iga Te päeva pühapäevaks.

Eesti Leivatööstus investeerib järjepidevalt, et olla MEIE inimestel parimaks tööpaigaks. Luua atmosfäär, kus töötajad saavad areneda, õppida, uuendada oma teadmisis kuid samas säilitada läbi põlvkondade kantud traditsioonilisi küpsetamistavasid.

 

VISIOON

Läbi enese pideva arendamise arendada pagaritööstust tervikuna.

Teadvustada inimestele puhta eestimaise toidu väärtust.

Hoolikalt kanda edasi traditsioone, oskusi ja teadmisis tänu millele loome oma kordumatud leivad.